עשרות בני אדם ליוו היום (חמישי) למנוחות בבית העלמין תל רגב את אירנה דובינסקי (33) ובתה ענת רוזנברג (12), תושבות קרית ים, שנהרגו בתאונת הדרכים הקטלנית בכביש 6 במהלך חג הסוכות. האם, התינוק ובתה נטמנו יחד.

סרגיי צ'בוטרב בוכה על ארונה של אשתו.  צילום: שולי נאור זוארץ

תינוקה של אירנה, רוברט, שיולד אחרי תאונת הדרכים ונפטר מפצעיו שלשום (שלישי) בבית החולים שיבא, חזר לחיקה ונקבר יחד עימה באותו ארון.

האב, סרגיי צ'בוטרב, שנהג ברכב המשפחתי ונפצע באורח קל, התייפח בבכי על קבר בני משפחתו וסירב להיפרד.

האם אירנה דודינקי (מימין) ובתה ענת רוזנברג ז"ל. צילום: פרטי

כזכור, אמש (רביעי) מסר לראשונה סרגיי את גרסתו לאירועים. הוא נחקר במשטרת כפר סבא וטען כי התאונה אירעה בעקבות מיצמוץ בעיניו שהתרחש כתוצאה מגוף זר. חקירת נסיבות התאונה נמשכות.

ראש עיריית קרית ים, דוד אבן צור, ספד לשתיים ואמר: "הלב נקרע והמוח לא מסוגל להאמין ולהבין. אירנה וענת, אם ובתה ורוברט, תינוק שעוד לא זכה לראות אפילו אור יום אחד, מונחים כאן לפנינו ומספרים סיפור בלתי נתפש. בשבריר שנייה נחטפה המשפחה הזו מאיתנו, נקרעה והתרסקה.

צילום: גיל נחושתן

"קרית ים כולה מתאבלת עליכן אירנה וענת", אמר  אבן צור ופנה למשפחה האבלה: קרית ים כולה מחבקת אתכם וכולנו מבטיחים לא להשאיר אתכם לבד. כל המערכות העירוניות, החינוך, הרווחה, הקהילה וכל מה שדרוש עומד ערוך ומוכן כדי לעזור לכם כמה שרק אפשר. כל כך נורא המראה הזה שלפנינו שאין שום מילה שתוכל לנחם".

סרגיי צ'בוטרב ליד הקבר הטרי. צילום: גיל נחושתן