תושב הקריות, שניסה לשים קץ לחייו בתחנת משטרת זבולון, יועמד לדין. השבוע הוגש נגדו כתב אישום, ממנו עולה כי בסוף השבוע הגישה בת זוגו תלונה בגין אלימות כלפיה כביכול.

הקצין ניטרל את החשוד. תחנת זבולון. צילום: דורון גולן

הנאשם (32) זומן לתחנת המשטרה, ועוד באותו יום הגיע לצורך חקירתו. בנסיבות אלה, בעת שישב בחדר החקירות ונודע לו שהוא עצור, הוציא מכיס מכנסיו סכין גילוח והחל לחתוך את ידיו. קצין המשטרה שהיה לידו הרחיק מידו את הסכין, הוריד אותו לרצפה וביצע חסימת עורקים, תוך שהוא מזמין עזרה ראשונה למקום.

הנאשם מואשם בעבירה של החזקת סכין שלא כדין, והתביעה דורשת את מעצרו עד לתום ההליכים נגדו. בבקשה ציינה התובעת, שירלי טוביה: "אין מדובר בעבירת החזקת סכין גרידא, יש לראות את העבירה לחומרה נוכח נסיבות ביצועה, שכן עצם כניסתו של הנאשם לכותלי תחנת המשטרה תוך נשיאת סכין בכליו לכשעצמה מעצימה את רף המסוכנות הנשקפת מפניו".

עוד הוסיפה התובעת: "לא מן הנמנע כי אירוע זה יכול היה להסתיים באופן חמור הרבה יותר, תוך פגיעה באנשים נוספים שהיו בחדר החקירות".

בדיון המשפטי ביקש סניגורו של החשוד, עו"ד רועי קרן, לשחרר את מרשו בתנאים מגבילים, ובימים הקרובים תקבל השופטת סימי פלג קימלוב החלטה בעניינו.