במהלך ירח הדבש באילת: הבעל בגד באשתו הטרייה עם אשה אחרתירח הדבש של זוג צעיר מהאזור באילת הסתיים בצורה כואבת. הבעל אמר לאשתו הטרייה שהוא הולך להתאמן בחדר הכושר, אולם נתפס עם אשה אחרת בחוף הים. כשהישה גילתה את דבר הבגידה, היא לא נשארה חייבת והחליטה להתגרש ממנו

נישואיהם הקצרים במיוחד של בני זוג מהאזור תמו במהירות לאחר שבמהלך ירח הדבש שלהם, בגד החתן באשתו הטרייה עם אחרת. עורכת דינה של האישה, זהר רון, מספרת: "החתן הבוגדני ניסה לתרץ את מעשיו, אך אצל האשה גמלה ההחלטה להתגרש ממנו".

העיר אילת. פעמיים בחודש. צילום: shutterstock

מדובר בבני זוג בשנות ה-20 לחייהם, אשר נישאו לאחרונה לאחר שלושה חודשי היכרות בלבד. "מיד בתום החתונה נסעו השניים לחגוג את נישואיהם הטריים בירח דבש במלון באילת", מספרת עו"ד רון, "אלא שבמהלך חופשתם המשותפת, האיש לא הצליח לכבוש את יצריו ובגד בה עם אישה אחרת".

מה קרה שם?

"הבעל אמר לאשתו הטרייה שהוא הולך להתאמן בחדר הכושר של המלון, והיא ניסתה להניא אותו מכך ולשכנע אותו לבלות עימה. היא ניסתה לומר לו משפטים כמו: 'זה ירח הדבש שלנו' וכן 'נלך להתאמן ביחד'. היא טענה שמיותר לבזבז את הזמן על אימון לבד בחדר הכושר, כשהם יכולים להיות יחד בירח הדבש".

האשה סיפרה לעורכת הדין כי חרף הפצרותיה, בעלה סירב להקשיב. "הוא טען שכושר וספורט הם שני הדברים החשובים ביותר בחייו ולכן יצא להתאמן, למורת רוחה". כעבור שעתיים, משהתעכב לשוב לחדרם, החליטה האישה לבדוק האם הכל בסדר וירדה לחפש אחריו בחדר הכושר.
"כשהיא הגיעה לקבלה של חדר הכושר וביקשה להיכנס כדי לדבר עם בעלה המתאמן בפנים, פקידת הקבלה אמרה לה שאין כרגע מתאמנים גברים, אלא רק מתאמנות, והוסיפה כי לא היו במקום גברים מאז שעות הבוקר, ושבכלל חדר הכושר היה די ריק ממתעמלים באותו היום", מציינת רון.

האשה המבולבלת חזרה לחדר וניסתה להשיג את בעלה בטלפון, אך הוא לא היה זמין. כעבור כשעה נוספת, משזה לא שב או ענה לשיחותיה, החליטה האישה המודאגת לרדת לחוף הים כדי להירגע. "היא השאירה לבעלה פתק שהיא הולכת לחוף הים וביקשה שיתקשר אליה בדחיפות ברגע שהוא יקרא את הפתק", מוסיפה רון, "אך כשהגיעה לחוף הים, חשכו עיניה".

לדברי עורכת הדין, האשה נדהמה לראות את בעלה מתמזמז עם אשה זרה בביקיני ממש מול עיניה. "היא היתה בטוחה שהיא לא רואה טוב ולכן צילמה את הזוג, כדי שתוכל להגדיל את התמונה. לתדהמתה ולמרבה אכזבתה, גילתה שאכן מדובר בבעלה הטרי. במקום להתאמן בחדר הכושר, הוא התאמן עם צעירה אחרת על גילויי אהבה".

האישה ניגשה אל הזוג המתגפף בזעם וביקשה להוכיח את בעלה על בגידתו, אך זה טען שזה לא מה שהיא חושבת. "הבעל אף ניסה לתרץ את בגידתו וטען שמדובר בסטוץ בלבד, בלי אהבה. אך את האישה הדבר לא עניין והיא לא נשארה חייבת. היא הודיעה לבעלה שירח הדבש הסתיים וכך גם הנישואין. מיד עם חזרתה, הגיעה אליי על מנת שאכין עבורם את הסכם הגירושין".

עורכת הדין מסכמת: "מדובר בבני זוג צעירים שהחליטו לסיים את נישואיהם במהלך ירח הדבש ובסמוך למועד החתונה, בגלל משבר אמון קשה ומתוך חוסר רצון להמשיך בחיי הנישואין. טוב עשו השניים כשהחליטו לסיים את הנישואין בהסכם, במהירות ובקלות".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה