תושב קרית חיים (50) מואשם כי פרץ לבית בזמן שהיה במעצר בית בגין פריצה אחרת. נגד הנאשם הוגש לפני כשנתיים כתב אישום בגין פריצה לבית ברחוב קרפל בקרית חיים וגניבת מנגל חשמלי, מקדחה ודיסק חיתוך.

פורץ | המחשה: Shutterstock

יחד עם כתב האישום נגדו הוגשה גם בקשה למעצרו עד לתום ההליכים, אולם הוחלט לשחררו למעצר בית באיזוק אלקטרוני בבית אמו.

לאחר מספר חודשים, בישר סניגורו, עו"ד ליאור בר זוהר, מבית המשפט כי מרשו סיים בהצלחה את הליך הגמילה וביקש לאפשר לו חלון התאווררות כל יום בין השעה שבע לתשע בערב, על מנת שיוכל להשתתף במפגשים של מכורים אנונימיים במוצקין. השופטת סימי פלג קימלוב נעתרה לבקשה.

השבוע הוגש נגדו כתב אישום חדש. מסתבר, כך על פי הנטען, בזמן חלון התאווררות הוא התפרץ לבית בקרית חיים, וגנב תיק שהכיל ארנק, כסף מזומן בסך 8,000 שקל וכרטיסי אשראי.

שכן רדף אחריו ולאחר שהשליך את התיק הגנוב, נעצר עד ידי השוטרים. הוא מואשם בעבירה של התפרצות, גניבה והפרת הוראה חוקית. התובעת, פקד שירלי טוביה: "לנאשם גיליון הרשעות מכביד בעבירות רכוש, סמים ואלימות".

בדיון המשפטי בעניין המשך מעצרו הכחיש הנאשם את האשמות המיוחסות לו וטען כי נעצר ליד ביתו וכי לא ביצע כל התפרצות. השופטת איילת השחר פרלה ביטון שעיינה בחומר הראיות עדיין לא נתנה החלטתה לעניין המשך מעצרו של הנאשם.