הקאנטרי הראשון והוותיק ביותר בקריות, "גלי גיל" בקרית מוצקין, סגר את שעריו בסוף חודש דצמבר, ונכנס לתקופת שיפוצים שתימשך כחצי שנה. בימים אלו עסוקים עובדי המקום בתשלום פיצוי למנויים שנאלצו לסיים מוקדם מהצפוי את המנוי שרכשו.

קאנטרי גלי גיל. צילום: נחום סגל
כבר עם העברת זכויות הניהול על המקום מדי היזם גבי בן גלים, אמר הרוכש מרואן זבידאת, בעלי חברת חוצבי הצפון, כי להערכתו יהיה צורך בשיפוץ עמוק של המקום, שנבנה כאמור לפני 30 שנה.

בזמנו נחשב גלי גיל לקאנטרי המשוכלל בכל אזור הצפון, אבל עם הזמן קמו לו מתחרים, והוא לא התחדש, עד שנוצר הצורך בסגירתו למשך חצי שנה לשם ביצוע שיפוץ יסודי.

עם סגירת המקום נאמר למנויים שעד 15 בינואר הם יוזמנו כדי לקבל את הצ'קים עם ההחזר הכספי שמגיע לכל אחד מהם. השבוע פנתה למערכת העיתון מנויה ותיקה, שטענה כי עדיין לא קיבלה כל הזמנה.

מנכ"לית גלי גיל, קרן גרין, ציינה בשיחה לידיעות המפרץ כי כל המנויים יקבלו את ההחזרים שלהם. למרות הפסקת הפעילות, אמרה, היא וצוות המקום ונותנים מענה לכל שאלה.

לדבריה, היה צורך בחישוב פרטני לכל מנוי, עבור שלושת חודשי קיצור תקופת המנוי. "זה מתארך קצת, זה להיכנס אחד אחד כמה שילם, לחשב כמה מגיע לו החזר ופיקדונות. זה לוקח יותר זמן ממה שחשבנו, אבל הדלת פתוחה, וכל אחד מקבל מענה מתאים".

לדברי גרין, השיפוץ מתוכנן להימשך חצי שנה.