מרפאת אקסלנס קליניק, הידועה כמרפאת האסתטיקה של הצפון, חגגה השבוע 20 שנות פעילות ענפה. ד"ר טל נחליאלי, פלסטיקאי מומחה ועתיר ניסיון בתחום האסתטיקה המתקדמת, ייסד את המרפאה לפני שני עשורים מתוך ההבנה שהיופי אינו רק חיצוני אלא משפיע על איכות החיים בכל הרמות.

ד"ר טל נחליאלי

דר' טל נחליאלי סיים את לימודיו כדר' לרפואה בהצטיינות בבית הספר לרפואה של הטכניון והתמחה בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי רמב"ם. במהלך התמחותו זכה במענק מחקר בנושא הזרקת שומן וכן היה שותף בכתיבת מאמרים בספרות המקצועית. דר' טל נחליאלי הינו חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית השתלם בארץ ובחו"ל ומשמש וכרופא יועץ בקופ"ח מכבי. בשני העשורים האחרונים הפך ד"ר נחליאלי לאחד מהשמות המבוקשים ביותר בתחום של הכירורגיה הפלסטית ולכבוד החגיגה הגיעו כל המי ומי לחגוג ביחד איתו.

חגיגות 20 שנות פעילות לאקסלנס קליניק

ד"ר טל נחליאלי וצוות המרפאה

.

ד"ר נחליאלי עם זוגתו ובנו

.

חברת אמי טכנולוגיות בחגיגות

.

עם חברת ונוס קונצפט

.

עורך דין אלי ניר ואשתו

"הסוד של טיפול קוסמטי הוא להיראות מדהים, מבלי שאף אחד יוכל לדעת שביקרתם אצל המנתח", אומר ד"ר נחליאלי, "בשביל להשיג את התוצאות האופטימאליות ועדיין לשמר את המראה הטבעי מומלץ לשלב בין טיפולים ולבנות תוכנית שמותאמת באופן אישי לכל אחת ואחד".

היום, בשביל להראות טוב, כבר לא צריך לסבול ואפשר גם להיפטר מפגעי עור שחשבנו שילוו אותנו כל החיים. "אחת הבקשות הגדולות ביותר בקרב נשים וגברים היא העלמה של פיגמנטציה, לרוב באזור הפנים, החזה או הידיים. בזכות המכשור המתקדם ניתן להתאים פתרונות ממוקדים, מהירים ויעילים, ללא כאב ועם משך החלמה מינימאלי".

פרופסור הרשקו דן

.

ד"ר שלומי ישראלית, מנכ"ל בית חולים אלישע ורן סטבסקי מנהל תיבול, בית חולים אלישע

.

עם סבטלנה, מנהלת המרפאה

.

עם משפחתו, אמו ואחיותיו

בין אם מדובר בהזרקות, טיפולי לייזר או IPL, מתיחת פנים, שאיבת שומן, הרמת חזה, היכולת הטכנולוגיות המתקדמת שמתגייסת לטובת הכירורגיה הקוסמטית מאפשרת לעשות פלאים. "אחרי מתיחת פנים לדוגמא, אנחנו ממליצים לעבור טיפול לייזר אשר מאפשר לצמצם את שטפי הדם. לפעמים כבר במהלך הניתוח עצמו אנחנו משלבים פילינג שמסוגל לשפר את טקסטורת העור", מסביר ד"ר נחליאלי, "העולם צועד לקראת ONE STOP SHOP, כל הטיפולים במקום אחד, כולנו מחפשים אחר מענה מהיר ותחת קורת גג אחת, וזה בדיוק מה שאנחנו מצליחים לספק ללקוחות שלנו".

בקליניקת הבוטיק של ד"ר נחליאלי מועסקים מיטב הרופאים המומחים בתחום, אשר מספקים מענה רחב לכל צורך אסתטי. גם אתם מוזמנים ליהנות מטיפול של כוכבים "אקסלנס קליניק" קרן קיימת 68, קרית ביאליק , 04-8408888, או בפייסבוק