אירנה ברייב אחות במחלקה הקרדיולוגית בבית החולים כרמל היא יו"ר ועד העובדים החדש שנבחר החודש. ליו"ר אירנה מצטרפים עוד 14 חברי ועד חדשים שנבחרו מ שישה סקטורים שבבית החולים ויחד הם מהווים את הועד החדש של עובדי בית החולים כרמל.

"אני רואה לנגד עיניי את הצורך להסביר לשמור ולשפר את זכויות ציבור העובדים בבית החולים שלנו, אומרת אירנה. אני מתכוונת לנצל את הניסיון הידע והיכולות שרכשתי במהלך השנים בבית החולים ומחוצה לו, ועל כן אפעל ללא לאות אתרום ואעשה כמיטב יכולתי לרווחת העובדים וקידום האינטרסים שלהם".

יו"ר הועד החדש, אירנה ברייב. צילום: אלי דדון

אירנה בת 47, נשואה ואמא גאה לשני ילדים, עלתה לישראל כאחות בשנת 1996 והתקבלה מיד לעבודה בבית החולים כרמל. אירנה עבדה במחלקה האורתופדית מתוכם שנתיים כראש צוות פלסטיקה ומזה 13 שנה היא אחות ומדריכה קלינית במחלקה הקרדיולוגית.

"מקור השם אירנה הוא בשפה היוונית ופירושו שלום. אני באה לשרת את כולם מתוך אהבה ושלום ודאגה לעובדים", מסבירה אירנה, "אני הולכת לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הנהלת בית החולים לטובת ולמען העובדים. אני מאמינה שאנחנו ביחד נצליח לחזק את מעמדו של העובד בתוך בית החולים. תוך שמירה על כל זכויותיו. אני בטוחה ושמחה לראות כי נבחרה קבוצה מוצלחת ונבחרת של חברי ועד, אנשים איכותיים, קבוצה הטרוגנית המכילה מגוון רחב של נציגים מכל הסקטורים, ואני מאמינה שכל אחד ואחד רוצה לתת מכל הלב וכולנו נפשיל שרוולים ונלך ביחד קדימה לטובת העובדים".

ועד כרמל החדש. צילום: אלי דדון

לאירנה מצטרפים חברי ועד חדשים. מסקטור הסיעוד: מוזר ענת, רוגינסקי ריטה, אבו זלף איברהים, זהר ואסים, טל ורדי, ופילשטינסקי רומן. מסקטור המנהל: סולימן מרה. מסקטור כוחות עזר: קוזלי ראזי. מהסקטור הפרא רפואי: אבירם סיגל , ז'ק לאה. מסקטור המעבדות: חדר בדארנה. זלאטקין יגאל נבחר לממלא מקום יו"ר הועד וסגן. אזרחי מאיה נבחרה לסגנית מטעם המנהל ומוסא חוסין נבחר לסגן מטעם המשק והלוגיסטיקה.

בבחירות לועד עובדי כרמל שנערכו בפיקוח וליווי של ההסתדרות במרחב חיפה השתתפו והצביעו כ 800 עובדים מכל הסקטורים ואירנה קיבלה את כמות הקולות הגדולה ביותר 193 קולות. בהצבעה פנימית של חברי הועד החדש נבחרה אירנה כיו"ר פה אחד.

בועד החדש יכהנו מספר ועדות לטובת העובדים בהם, ועדת רווחה, ועדת כספים, ועדת בטיחות, ועדת חניה ועוד. אירנה וכל חברי הועד החדשים מודים ליו"ר היוצאת פנינה וולף על תרומתה רבת השנים והעשייה על המסירות והעבודה הקשה למען העובדים ושמירה על זכויותיהם.