בייביlove: יומיים של הרצאות, פעילויות והטבות להורים ולתינוקות ולאחר מכן יום נוסף של מפגש נשים לקראת הלידה – ללא תשלום.

צילום: ShutterStock

קניון שער הצפון מסייע להורים וגם לסבתות ולסבים שרוצים לבלות זמן איכות עם הנכדים, ביומיים של פסטיבל מיוחד - פסטיבל בייביlove שיעניק את כל הכלים ההכרחיים לשנים הראשונות עם הפעוטות. בנוסף יתקיים מפגש לקראת הריון ולידה עם מגוון הרצאות וטיפים לנשים שנמצאות רגע לפני הלידה המיוחלת. ההשתתפות בכל הפעילויות חינם.

בימים ראשון ושני (26-27 במאי) תוכלו לבלות יומיים של זמן איכות עם התינוק  שלכם בשורה של הרצאות, פעילויות והטבות להורים ותינוקות. האירוע יכלול מגוון של סדנאות המועברות על ידי מומחים ושלל הרצאות שיסייעו לשיפור חוויית ההורות ולחיזוק הקשר עם התינוק.

בין ההרצאות מהן תוכלו ליהנות : מעבר מהנקה למוצקים, השפעתה של הלידה על האימהות, שפת הגוף של תינוקות, בטיחות פעוטות ומניעת תאונות בבית, התפתחות המשחק בקרב תינוקות, גמילה מחיתולים, טיפים לשינה והירדמות ושיעורי יוגה ורפלקסולוגיה לפעוטות ולהורים.

המפגש בנושא הריון ולידה יתקיים ארבעה ימים לאחר מכן, ביום שישי ה-31 במאי, ובו יוכלו נשים בהריון לקבל כלים להתמודדות עם צירים מדולה מנוסה, טיפים והמלצות להתחלת הנקה, הרצאה בנושא רצפת האגן ועוד כלים יעילים לקראת הלידה.

דף ההרשמה של בייביlove: https://bit.ly/2Y7fgxy

דף ההרשמה של מפגש הריון ולידה https://bit.ly/306Ym42