אלמונים העלו פוסט בעמוד הפייסבוק המתחזה לאתר של 'רוח חדשה בקרית מוצקין' בראשות ציקי אבישר בו הודיעו כי אבישר החליט לפרוש מהמרוץ. בפוסט צורף צילום מסך לכאורה מאתר קריות mynet, המודיע על הפרישה. הכתבה לא פורסמה באתר ואבישר אינו פורש מהמרוץ. אבישר הגיש תלונה במשטרה.

ציקי אבישר. צילום: נחום סגל

מלחמת הפרסומים האנונימיים בפייסבוק בנושא הבחירות במוצקין נמשכת. הפעם כאמור פוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק המתחזה לזה של רוח חדשה במוצקין, עורר סערה בעיר. עמוד אשר ההבדל היחיד בינו לבין העמוד המקורי הוא נקודה אחת. בפוסט, המציג עצמו כאילו נכתב על ידי אבישר, נכתבה הודעת פרישה של אבישר מהמרוץ לראשות העיר בזו הלשון:

"חברים ותומכים יקרים. עכשיו זה כבר גלוי, לאור הנסיבות החלטתי לפרוש לאלתר מהמירוץ. תודה רבה על תמיכתם ועזרתכם, הכל נגמר. שלכם ציקי אבישר". לפוסט צורף צילום מסך של ידיעה בנושא שפורסמה לכאורה באתר החדשות של mynet קריות. ידיעה שכמובן לא פורסמה.

זמן מה לאחר מכן, פורסם בעמוד פוסט נוסף באותו עניין הקורא לתומכי ציקי להצביע לאבי רוטמן. לשון הפוסט: "בהמשך להודעת הפרישה שלי, רבים פנו אלי לכן אכתוב כאן שכל מי שרצה להצביע עבורי מתבקש להצביע רק לאבי רוטמן אליו אני מעביר כעת את תמיכתי, שאו ברכה ציקי אבישר".

כאמור, הפוסטים שעברו בין תושבי העיר בווטצאפ גרמו לסערה רבה בקרב תושבי העיר. רבים חשבו כי מדובר בהודעה אותנטית שנכתבה על ידי ציקי אבישר, כמו גם הכתבה שנכתבה לכאורה על ידי כתבת מיינט. פניות רבות נעשו לאבישר על מנת לבדוק האם באמת בכוונתו לפרוש. אולם אבישר, מעבר לכך שהודיע שאין בכוונתו לפרוש, הגיש תלונה במשטרה בנושא על ניסיון ההתחזות של כותבי הפוסט.

בעקבות פרסום הפוסטים העלה אבישר פוסט הכולל סרטון וידאו שלו, בו הוא מבהיר כי מדובר בפרסום כוזב. כמו כן הגיש תלונה במשטרה בגין העברת מידע כוזב במחשב והתחזות כאדם אחר במטרה להונות.

 אבישר: "אני יודע מי עומד מאחורי ההתחזות והזיוף. תלונה בנושא הגשתי הערב במשטרה".