המתמודד לראשות העיר מוצקין, ציקי אבישר, הבטיח פרס בגובה 50 אלף שקל לכל מי שיביא מידע על אדם שהתקשר לטענתו לחברת הביטוח שלו והזדהה בשמו.

סודיות מובטחת. ציקי אבישר. צילום: ראובן קופיצינסקי

לדבריו, אותו אדם הוציא פרטים אישיים הנוגעים לפוליסות הביטוח שלו. המקרה לטענת אבישר אירע לפני מספר חודשים, אז התקשר גורם אלמוני לחברת הראל, הזדהה בשמו וביקש לקבל פרטים אישיים.

"גילתי את זה לאחרונה כאשר ניסיתי להיכנס לחשבון שלי וגילתי שפרטי ההזדהות שלי לא נכונים. אז התקשרתי למוקד של הביטוח וגילתי שמישהו שינה את כל פרטי ההתקשרות שלי", סיפר.

"הוא שאב את כל המידע על הפוליסות שלי. מתי נפתחו, מי פתח, צבירות, ביטוחים אישיים ועוד. מעבר לזה הוא חסם את הגישה שלי לחשבון, שינה את הטלפון, את האימייל, את כל פרטי ההזדהות שלי.

"זה כנראה מישהו שמנסה לגלות את מצבי הכלכלי, חיי היום יום שלי ועוד פרטים. הגשתי תלונה במשטרה, שטרם הצליחה למצוא את הבן אדם".

בעקבות זאת פירסם אבישר פוסט בפייסבוק הכולל הקלטה של אותו אדם בפנייתו לחברת הביטוח בו הוא נשמע מזדהה בשם אבישר.

בפוסט ביקש אבישר את עזרת הציבור בזיהוי אותו אדם שהתקשר על פי קול. מי שיביא מידע מבוסס שיוביל לתפיסת האיש, יקבל, כך הובטח פרס בגבוה 50 אלף שקל כאשר סודיות מובטחת".

לדבריו לאחר פרסום הפוסט כבר קיבל מספר פניות שנבדקות. "במקביל אני שולח מכתב בנושא לממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר".