תושב קרית מוצקין, בעל תו נכה, טוען שקיבל דוח חנייה מהעירייה, לאחר שחנה באדום-לבן סמוך לביתו. לדבריו, זוהי הפעם הראשונה שהוא מקבל דוח על חנייה במקום למרות שהוא נוהג להחנות את רכבו באותו המקום במשך שנים. "זה רק בגלל ששמתי מדבקה של ציקי אבישר בחלון הרכב".

הרכב החונה. צילום: פרטי

מזה שנים, סיפר אותו תושב, הוא חונה באדום-לבן בתוך החנייה של הבניין שבו הוא והוריו מתגוררים. "לרכב יש תו חנייה של נכה", הוסיף. "במקום שאני גר תמיד יש מצוקת חנייה, ואני חונה באדום לבן. זה נמצא בתוך החנייה של הבניינים, ולא על הכביש. הרכב אינו מפריע לתנועה ואינו חוסם אף אחד, וזה מותר".

להפתעתו, ביום שישי האחרון הוא קיבל לראשונה דוח חנייה. "זה הזוי. החניתי את הרכב ולקחתי את אמא שלי לביתה, כי היא חולה אונקולוגית. כשירדתי למטה, ראיתי שרשמו לי דוח על סכום של 250 שקל. פקח רואה במסופון שלו שמדובר ברכב נכה, ואף פעם הם לא נותנים דוח.

"באותו יום שמתי את המדבקה של המועמד לראשות העיר, ציקי אבישר, על חלון הרכב. מיד לאחר מכן קיבלתי את הדוח. זאת פעם ראשונה שזה קורה. היו רכבים שחנו לידי, גם כן באדום לבן, לא ראיתי שהם קיבלו דוח.

"מדובר באדום-לבן בחנייה של הבניין, לא על הכביש. זה לא מפריע לאף אחד. אני כמעט בטוח שזה בגלל המדבקה ששמתי. למה דווקא עכשיו קיבלתי, וכל השנים לא? הרי בשנייה אני יכול לבטל את הדוח. אז למה זה? כדי לטרטר אותי? זו סתם התגרות".

בעיריית קרית מוצקין דוחים את טענות התושב: "בעקבות פניית תושב העיר לפקח עירוני כי יש רכבים החונים בסימון אדום-לבן ומפריעים לתנועה, הגיע הפקח ורשם דוח לשני כלי רכב. מיותר לציין כי הפקח ביצע עבודתו באופן מקצועי וענייני, ולראיה, גם הרכב הנוסף קיבל דוח בגין חנייה אסורה".