המגעים בין 'יש עתיד' ו'מנהיגות חדשה לקרית ביאליק' לא צלחו, וזו תתמודד לבדה. בראש הרשימה יעמוד חבר המועצה לשעבר, גל הדרי. השבוע החלה המפלגה את קמפיין הבחירות. מספר שתיים ברשימה יהיה ראש העיר לשעבר, ד"ר רפי ורטהיים. 

   .גל הדרי (מימין). צילום: עידו ברוכשטיין ורפי ורטהיים. צילום: דורון גולן

השבוע החלה המפלגה את קמפיין הבחירות שלה. בתוך כך השיקה התנועה אתר אינטרנט ודף פייסבוק, הכוללים את החזון וקווי היסוד המפורטים לקראת הבחירות באוקטובר. קווי היסוד של התנועה מתרכזים סביבה שלושה נושאים מרכזיים: קהילה, סביבה וחינוך.

לדברי הדרי, המטה שלהם מבוסס על מתנדבים "אנחנו מאמינים בקשר ישיר עם התושבים ולכן עסוקים בפגישות עם כמה שיותר תושבים, מקשיבים להם ומתחזקים. אנחנו מארגנים את מטה השטח, הפעילים והמתנדבים, שבקרוב יחל לפעול באופן יותר אינטנסיבי.

המתנדבים נרתמים לבוא ולעזור, כל אחד בתחומו. אנחנו מאמינים שכך צריך לפעול, כי בסופו של דבר התכלית היא לשרת את התושבים ולא גורמים מבחוץ שמעוניינים בטובתם האישית בלבד".

עוד טען כי לדעתו יש להם סיכוי טוב להצליח בבחירות. "רוב הסיכויים שדוקורסקי ממשיך לקדנציה נוספת כמועמד יחיד", הוסיף הדרי, "לכן חשוב שתהיה במועצה סיעה דומיננטית שאיננה חותמת גומי צייתנית ומפוחדת, שתוכל לייצג את כלל התושבים בעיר.

"אני סבור שהתושבים מעוניינים בחיבור הבין דורי החדש והמיוחד בין צעירים לוותיקים שאנחנו מציגים, ואת הניסיון והעשייה של התנועה, ולכן רוצים לראות אותנו מתחזקים במועצת העיר".