חבר מועצת העיר בעבר מטעם מפלגת הצעירים, גל הדרי, חוזר לפוליטיקה, וישתלב בסיעת 'יש עתיד' בביאליק. "אני רואה עצמי מועמד להתמודד ברשימה למועצת העיר", אמר.

במשך חמש שנים כיהן הדרי כחבר מועצת העיר מטעם מפלגת הצעירים בביאליק. גם בבחירות האחרונות היה אמור להתמודד ברשימה, אולם בסמוך למועד הבחירות, עזב את הסיעה בשל מחלוקת עם יו"ר הסיעה, שני אוצ'קובסקי, שלאחרונה נמצא גם הוא במגעים לחזור ל'יש עתיד'.

"פלטפורמה טובה לשוב ולהיות מעורב בעשייה". הדרי ופרי. צילום: מיכאל גורין

לטענת הדרי, בזמנו, אוצ'קובסקי בגד בו ובנאמנות שלו והציב אותו במקום הרביעי ברשימה, הלא ריאלי. "הוא תקע לי סכין בגב", אמר אז.

השבוע נערך כנס פוליטי של מפלגת 'יש עתיד' בקריות. בכנס התארח ראש השב"כ לשעבר, ח"כ יעקב פרי, ובמהלכו הוכרז על הצטרפותו של הדרי למטה בקרית ביאליק, על מנת לסייע בהובלה ובקידום הצעירים בעיר.

הדרי: "לפני מספר חודשים יצר איתי קשר ראש המטה בביאליק, מיכאל גורין. הוא שמע על הפעילות שלי כחבר מועצה, והזמין אותי לפעילויות בעיר.

התרשמתי שבאמת יש כאן המון אנשים טובים, חדורי מטרה, ולא עסקנים, שבאמת רוצים לקדם נושאים חשובים בעיר. לכן, החלטתי שזאת פלטפורמה טובה לשוב ולהיות מעורב בעשייה במרכז הבמה".

תתמודד ברשימה למועצת העיר?
"בגלל כל הפרשיות הארציות, עוד לא החליטו מי ואיפה יתמודד למועצת העיר ברשויות בארץ. אבל, בהחלט אני רואה עצמי מועמד לרשימה, ואדאג שיעמוד לרשות המפלגה מטה חזק ודומיננטי בביאליק".

כאמור, לפני מספר חודשים הודיע גם אוצ'קובסקי כי פתח במגעים עם מפלגת 'יש עתיד', וטען אז כי נשקלת האפשרות להתמודדות משותפת או לעמידתו בראש התנועה בקרית ביאליק.

אולם לדברי הדרי, לא סביר שהם יהיו ביחד באותה המפלגה: "אין סיכוי כזה. אחת הסיבות לכך שאני שם היא שאני יודע שההשתתפות שלו או החלק שלו במטה אינם רלוונטיים. בגלל זה לא היתה לי שום בעיה להצטרף למפלגה".

אוצ'קובסקי: "ב'יש עתיד' יש שני מטות. מטה ארצי, שאני לא לוקח בו חלק, ומטה מוניציפלי, שעדיין לא הוקם, ורוב הסיכויים שאקח בו חלק. אבל, שום דבר עוד לא סגור. בכל מקרה, אני לא פוסל אף אחד, ואני מאחל להדרי הצלחה".