'רוח חדשה במוצקין', בראשה עומד ציקי אבישר, משיקה אתר אינטרנט רשמי. הקמת האתר, לצד חוגי הבית האינטנסיביים שמקיימת התנועה, לא משאירים מקום לספק בקשר לכוונות הפוליטיות שלה. התנועה מציגה קו ביקורתי נגד ראש העיר, חיים צורי, שאבישר היה דוברו בעבר.

עלה לאוויר. עמוד הבית של התנועה
לפני מספר שבועות הורידה פייסבוק את העמוד של 'רוח חדשה' בעקבות תלונות שהתקבלו. כעבור כמה ימים האתר שב לפעילות, לאחר פנייה של אבישר לפייסבוק, בה הפריך את הטענות שהועלו נגד 'רוח חדשה'.

אבל בעמותה החליטו להתקדם ולא לאפשר לגורמים כאלה ואחרים להשתיק אותם באמצעות פניות לפייסבוק. כמו כן, הבינו שרשת חברתית אינה מספיקה לצרכיהם. "אנחנו לא חושבים שנכון לנהל קמפיין בחירות אמיתי רק באמצעות הפייסבוק", אמר השבוע אבישר. "לפיכך החלה 'רוח חדשה' בהשקת אתר האינטרנט החדש שלה, שעלה השבוע לאוויר".

האתר מפרט בצורה אינפוגרפית את תוכנית העבודה ומצע התנועה עבור קרית מוצקין, לצד תמונותיהם וקורות חייהם של האנשים שמרכיבים אותה. לקמפיין החשיפה של האתר הצטרף השחקן קובי מרציאנו, כוכב הסדרות "סברי מרנן" ו-"טקסי דרייבר", שהוא חבר ילדות של מייסד ויו"ר התנועה, ציקי אבישר. כאמור, בתקופה האחרונה מקיימת התנועה גם חוגי בית לתושבי העיר.

יצוין, כי העמותה טרם יצאה בהצהרה פומבית בנוגע לכוונותיה בבחירות הקרובות.